Skip links

Kuruluş Amacımız Fikirlerinizi Gerçeğe Dökmek

Facebook ve Instagram mağazalarınızı anında kurun, ürünlerinizi otomatik aktarın, tek tıkla reklam verin, hemen satışa başlayın.

Easy Google AdSense sayesinde makina öğrenimi yöntemiyle tek tek reklam eklenicek yerleri seçmek yerine Google'ın sitenizde en etkili olacağını düşündüğü yerlere reklam koymasına izin verin. Google reklamlarınızı anında kurun, satışlarınızı artırın.

Ya En İyisi Ya Hiçbiri

Brksoft olarak ücretlendirme planlarını daha kötü tasarım/daha iyi tasarım olarak ayırmama taraftarıyız. Brksoft'dan hangi planı seçerseniz seçin günümüz teknolojisiyle yapılabilecek en iyi tasarımı sizlere sunarız, yapmış olduğumuz işlerin nasıl bir iş olursa olsun en iyisi olması şirketimizin sarsılmaz ilkelerinden biridir.

GERİ HEDEFLEME

Müşterilerinizin sitenizde hangi sayfada ne kadar süre kaldığını, hangi butona kaç defa tıkladığını dahi analiz edebilen ayrıntılı analiz sistemleri sayesinde firmanız için doğru stratejiyi kolayca oluşturabilirsiniz.

SEO

Tüm web sistemlerimiz SEO ya uyumlu kod parçaları ile yazılmaktadır. Buna ek olarak kullanıcılarımıza ücretsiz seo desteği de sunmaktayız.

DEPOLAMA

Yaptığınız her değişiklik, ziyaretçilerinizin tıkladığı her sayfa sisteme kaydedilir ve istenilen her zaman ulaşılabilirdir.

Her Türlü İhtiyaca Uygun Konvensiyonel Sistemler

Brksoft olarak hayalinizde canlandırdığınız her türlü sistemi en basit, kulllanışlı haliyle hem de yapılabilecek en modern ve profesyonel biçimiyle sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Günümüzde artık teknolojinin ve dijitalleşmenin gerisinde kalan firmalar yok olmaya mahkum kalmaktadır.

Brksoft olarak firmanızın çağa ayak uydurması ve karlarını maksimize etmesini sağlayabilmek için çalışıyoruz.

3

Yıllık Sektör
Tecrübesi

Profesyonel Yazılım Sistemleri

Yaratıcı tasarım seçenekleriyle modern web site mimarisi.

İleri seviye raporlama araçları ile müşterilerinizin her hareketinden haberdar olun.

Bir mobil uygulama rekabet sürecinizde sizi diğer rakiplerinizin önüne geçirir. Özel mesajlaşmalardan tutun sms ile bildirimlere kadar bir çok mobil uygulamanız için özelleştirilmiş parça sizin müşterilerinize geri hedefleme yapma şansınızı yükseltir.

Özel tasarımlar, yazılımsal özelleştirmeler ve SEO desteği için. Her an bizimle iletişimde kalın.

Kazananların
Yanındayız

2020 - Kuruluşumuzdan İtibaren WooCommerce'ü Destekliyoruz

En ince ayrıntısına kadar müşterileriniz hakkında her bilgiyi elde edebileceğiniz uluslararası standarttaki panellere sahip WooCommerce'ün yanındayız.

Işık Hızında Site Deneyimi

Sınırsız Ziyaretçi / Trafik

Fiziksel Mağaza (POS) Entegrasyonu

Satışlardan %0 Ek Komisyon

Hazır altyapılar ile yazılım, tasarım ve özelleştirmeler yapmaya çalışmakla aylar geçirmeyin, en ufak özellik için sizi soymaya çalışan fiyatlandırma planlarının altında ezilmeyin.

Bu Yola Bizimle Devam Edin Kazancınızı Katlayın

x8

Bizimle çalışmak mı istiyosun?

BİZE MAİL GÖNDEREBİLİRSİN

Kadıköy / İstanbul Fenerbahçe Mahallesi, İğrip Sokak No:13 İç Kapı No:1

+90 553 079 98 94

Kafanıza takılan her türlü soru için

info@brksoft.com

Hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezler (cookies) kullanıyoruz.
Keşfet
Kaydır